Гуртовий відділ

Товар з Італії оптом сьогодні стає доступним в Україні

товари з італії гуртомІталійські товари, в тому числі і продукти харчування, займають лідируючі позиції в списку продажів в Україні. Попит на них регулярно зростає. Їм притаманна висока якість, великий асортимент, наявність таких типів продукції, яку годі й шукати у вітчизняного виробника. Ви маєте можливість купити найрізноманітніші товари на нашому сайті panneton-italy.com.ua. Ми розуміємо, що багато хто з Вас зацікавлені не просто в покупці товарів, а в оптових закупівлях. Використовуючи виключно клієнтоорієнтований підхід, ми реалізуємо товари з Європи оптом і в роздріб. Для кожного оптового покупця підготуємо цікаву пропозиція, щоб наша співпраця була вигідною для кожної сторони.

Чому краще замовити товар з Італії оптом на сайті panneton-italy.com.ua?

Доступна вартість товарів, представлених в каталозі. Ми пропонуємо ціну нижче, ніж у конкурентів. Купуючи товар у нас в оптових кількостях, Ви отримаєте виключно вигідні ціни, що дозволить заощадити кошти.
Представлені в каталозі продукти з Італії оптом завжди є в наявності. Товар регулярно оновлюється, а асортимент є на складі. Як результат кожен оптовий покупець отримає своє замовлення в максимально стислі терміни.

Широкий асортимент продукції. В каталозі Ви знайдете велику кількість товарів в різних цінових сегментах. Від дорогої ікри і елітних сирів, до доступних кожному круп, приправ і бакалії. І всі ці найменування Ви можете замовити оптом.

Ми пропонуємо опт з Італії без посередників. Це також суттєво впливає на ціноутворення і робить нашу пропозицію ще більш привабливим.

Інтернет-магазин panneton-italy.com.ua пропонує співпрацю покупцям з усієї України. Товари з Європи оптом за низькими цінами сьогодні доступні мешканцям міст Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів та інших населених пунктів України.

Виходячи з вищенаписаного наші пропозиції цікаві багатьом. Кого ж, в першу чергу, вони зацікавить:

  • власників ресторанів, в яких клієнтам пропонуються страви італійської кухні;
  • роздрібним магазинам товарів з Європи;
  • шеф-кухарів в ресторанах;
  • організаторів весіль, днів народжень, корпоративних вечірок;
  • власників готельного бізнесу.

Замовити італійські продукти оптом можна прямо на сайті. Якщо ж у Вас виникнуть додаткові питання, то Ви завжди можете звертатися до нас за вказаним контактним номером телефону (067) 20-49-497. Кваліфікований менеджер дасть вичерпні відповіді на всі Ваші питання.

IMG_3864